Kursy makijażu

OFERTA INDYWIDUALNYCH WARSZTATOW MAKIJAŻU

Dziękuję za zainteresowanie moja ofertą szkoleń indywidualnych.

Zapraszam Cie do zapoznania się z oferta szkoleniową, skierowana głównie do osób zaczynających przygodę z makijażem, które posiadają już podstawowa wiedzę i potrafią malować same siebie. Jeśli masz problem z makijażem na potrzeby własne odsyłam Cię do mojego szkolenia basic (lekcja makijażu) gdzie nauczysz się podstaw makijażowych od zera.

Warsztaty są prowadzone są indywidualnie na „dwa pędzle”

Przebieg szkolenia:

 1. Omówienie indywidualnych potrzeb kursantki
 2. Pokaz makijażu na modelce – praca pół na pół Każdy z moich propozycji makijażowych jest makijażem użytkowym do wyboru:
 • makijaż cery dojrzałej
 • makijaż ślubny
 • glow Makeup
 • makijaż w matach
 • łatwy makijaż dzienny z szybkim przejściem w wieczorowy
 • autorski makijaż w stylu VIP
 • makijaż cery problematycznej
 • Podczas pokazu omawiam szczegółowo każdy etap. Dowiesz się jak w minimalną ilość czasu przygotować cerę pod makijaż aby wyglądał on jak najlepiej i był trwały. Pokażę Ci swoje techniki nakładania cieni na mokro(makijaż VIP), budowania kształtu oka poprzez blendowanie cieni i doklejenia kępek rzęs. Dowiesz się jak konturować twarz by uzyskać „trójwymiarowość” twarzy przy jednoczesnym zachowaniu wrażenia naturalności bez zbędnej maski. Dowiesz się również jak uzyskać efekt lekkich nieprzerysowanych brwi. Pokaże Ci jak i kiedy łączyć mokre produkty z sypkimi, jak również jak możesz uzyskać efekt powiększonych ust lub tzw efekt „ombre” W zależności od wyboru tematyki szkolenia nauczysz się moich trików makijażowych , które stosuje od lat. Pokażę Ci produkty jakie sprawdzają mi się najlepiej w pracy z klientem. Omawiam również jak naprawiać swoje wpadki makijażowe i czego należy unikać. Na sam koniec pokażę Ci jak wykonuje zdjęcia swoich prac. Jak ustawiam oświetlenie aby zrobić dobre zdjęcie telefonem. Bardzo chce aby każdy mój makijaż wyglądał dobrze zarówno na zdjęciu jak i na żywo.
  Kursantka może tworzyć notatki według własnego uznania. Czas szkolenia jest orientacyjny, zależy on od indywidualnych potrzeb kursantki i wynosi ok 5 H

WARSZTATY JEDNODNIOWE: Jeden typ makijażu, praca na modelce – czas pracy 5H makijaż do wyboru z proponowanych Koszt 1190 zł

WARSZTATY DWUDNIOWE: dwa typy makijażu ( jeden na dzień) praca na modelce – czas pracy w sumie 10H (5H każdego dnia) Koszt 1990 zł

WARSZTATY TRZYDNIOWE:Trzy typy makijażu, praca na modelce – czas pracy w sumie 15 H (5H każdego dnia) Koszt 2490 z

Na kursie zapewniamy:

Modelkę w zależności od rodzaju szkolenia, kosmetyki do pracy podczas szkolenia, pędzle(nie musisz zabierać ze sobą nic oprócz notatnika. Maximum praktyki ( teoria omawiana podczas pracy na modelce), certyfikat ukończenia szkolenia, wsparcie po szkoleniowe w razie indywidualnych potrzeb. Przekąski oraz kawę i herbatę podczas szkolenia.

Szkolenia odbywają się w Głogowie przy ul.Saturna 35 tel 888 474 339

Przy zapisie na szkolenia pobierany jest zadatek w wysokości 300 zł za 1 dzień szkoleniowy i każdy następny

Zadatek płatny w terminie 3 dni od ustalenia terminu. Po tym terminie zastrzegamy sobie prawo do zwolnienia miejsca w przypadku braku wpłaty bez uprzedniej informacji.

Wpłat zadatków należy dokonywać na konto: The-eye Spółka Z.o.o

67 1140 2004 0000 3502 8221 7405

W tytule prosimy o wpisanie terminu szkolenia.

W przypadkach losowych i braku możliwości pojawiania się na szkoleniu, proszę o wiadomość .

Terminy szkoleń ustalane indywidualnie.

Lekcja makijazu jest to szkolenie przeznaczone dla osób początkujacych, które chcą nauczyć się malowac na potrzeby własne.

PAKIET NA START cena: 249 zł

W tym pakiecie otrzymacie:

Dostep do platformy filmów instruktażowych na której zamiesciłam 5 zupełnie różnych makijażów. Z filmów dowiecie sie jak wyglada szkolenie jeden na jeden oraz zobaczycie jak wykonać kilka różnych makijażów. Jest to platforma z ogromem wiedzy, którą zdobywałam latami i zawiera wszytkie podstawowe kwestie, które omawiam na szkoleniu makijażowym. Do platformy będę dodawać z czasem kolejne filmy, pod którymi możecie zadawać pytania na które chętnie odpowiem. Wystarczy raz zakupic dostep by mieć mozliwość korzystania z nowych filmów przez cały czas. Filmy trwają srednio ok 40 min gdzie krok po kroku tłumaczę wszelkie szczegóły. Na platformie znajdują sie filmy dla osób o różnym zaawansowaniu i poziomie trudności zaleca się by najpierw obejrzeć szkolenia jeden na jeden z modelkami aby mozna było wykonać kolejne prezentowane makijaże. 

PAKIET VIP cena: 649 zł 

W tym pakiecie otrzymacie:

1. Dostep do platformy filmów instruktażowych na której zamiesciłam 5 zupełnie różnych makijażów. Z filmów dowiecie sie jak wyglada szkolenie jeden na jeden oraz zobaczycie jak wykonać kilka różnych makijażów. Jest to platforma z ogromem wiedzy, którą zdobywałam latami i zawiera wszytkie podstawowe kwestie, które omawiam na szkoleniu makijażowym. Do platformy będę dodawać z czasem kolejne filmy, pod którymi możecie zadawać pytania na które chętnie odpowiem. Wystarczy raz zakupic dostep by mieć mozliwość korzystania z nowych filmów przez cały czas. Filmy trwają srednio ok 40 min gdzie krok po kroku tłumaczę wszelkie szczegóły. 

2. Lekcje makijażu jeden na jeden face to face lub do wyboru online. Z filmików mozecie wywnioskować czego się nauczycie na takiej lekcji 🙂 Są to same cenne informacje skondesnowane do 3,5 godzin szkolenia. Najpierw określamy jakim jestes typem urody a następnie tłumacze jak dobrać odpowiednie kosmetyki do majkijażu, pędzle. Jak wybrać dobry ton podkładu zgodny z podtonem TWOJEJ skóry. Malując połowę Twojej twarzy objaśniam krok po kroku jak prawidłowo nałożyć podkład, puder. Jak nakładać cienie , jaki wybrać korektor robiac „korekte kolorystyczną”, jak wyrysowac idealne brwi. Jak konturować twarz aby się nie postarzyć, jak trzymać pędzle w ręce i wiele innych zagadnień dostosowanych do waszych potrzeb.

Aby uzyskać dostęp do danego kursu należy się zalogować